niepubliczny żłobek katowice

Serdecznie witamy Państwa na blogu Centrum Edukacji „Familia” w Katowicach!

Dodano 18.12.2016, Kategoria: Blog, Tagi:

Jest nam niezwykle miło, że odwiedzili Państwo blog naszego Niepublicznego Zespołu Żłobkowo-Przedszkolnego z oddziałami integracyjnymi. W tym miejscu chcielibyśmy przedstawiać aktualne i interesujące informacje dotyczące edukacji najmłodszych dzieci, ich rozwoju oraz dostosowanych do niego zajęć, które mają na celu nabycie nowych umiejętności przez nasze pociechy.

Prywatny żłobek i przedszkole

Każdy z rodziców od pierwszych lat życia dziecka chciałby zapewnić mu jak najlepszą opiekę oraz edukację. Dlatego tak ważne jest znalezienie odpowiedniego żłobka i przedszkola, w którym nasza pociecha spotka pełnych pasji pedagogów, będzie mogła rozwijać swoje wrodzone uzdolnienia oraz zdobędzie wiele nowych umiejętności.

Zapewniamy, że właśnie taką placówką jest nasz Niepubliczny Zespół Żłobkowo-Przedszkolny z oddziałami integracyjnymi „Familia”. Zatrudniamy kadrę doświadczonych wychowawców nie tylko bardzo dobrze przygotowanych merytorycznie do pracy z najmłodszymi dziećmi, ale także pełnych zapału i umiejących dostosować realizowany program do potrzeb i możliwości konkretnej grupy podopiecznych.

Nauka poprzez zabawę

W naszej placówce dbamy o to, by codzienne zabawy były interesujące, kreatywne i stymulowały rozwój intelektualny maluchów. Ważne jest dla nas rozwijanie dzieci pod każdym względem – intelektualnym, emocjonalnym oraz fizycznym. Uczymy je także pracy zespołowej, która będzie bardzo istotna na wielu późniejszych etapach życia.

Nasze zajęcia przedszkolne obejmują między innymi rytmikę, język angielski, warsztaty kulinarne i teatralne oraz wiele innych interesujących dzieci aktywności. Zachęcamy do zajrzenia na zakładki dotyczące przedszkola, aby dowiedzieć się więcej.